ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Rubrikat
Argetim 2008
 • Gėzuar me Zyren
 • Gėzuar me Stupcat
 • Gezuar me Tupan
 • Cima dhe Leci
  Lista e Filmave
 • Mr. Brooks
 • The Contractor
 • Filmat Shqiptar
  Programe-Software
 • Rubrikat Tjera
        
  Rubrikat ne perpunim
  Konkurs
   
  SHPALLET KONKURS

  Shpallet konkursi per syt me te bukur,
  konkursi perfundoji...!
  Syt, me te bukur e lexuan kete mesazh....ju flm.
   
   
  Kėrko
   
   

  Display results as :
   
  Rechercher Advanced Search
  Mirsevini nė portalin tonė
   
  Ky portal u kriju pėr tė gjitha moshat. Lindi si ide e nje grupi te rinje te fshatit Babaj Bokes (Gjakove). U ndėrtua jo vetėm pėr pėrdorim personal por qe te  jet urelidhse e te rinjeve shqiptare qe jetojn ne vendlindje dhe atyre ne mergim.
  Ne kete faqe do te gjeni informacione nga fusha te ndryshme, galeri fotografike,forum,poezi,filma dhe shumė e shumė tė tjera.

  Ne forumin e portalit tone keni mundesine te jepni mendimimet dhe komentet e juaja qe jane shume te rendesishme. Prandaj ne jemi ketu cdo dite qe tju plotesojme deshiren tuaj, sepse webportali nuk eshte vetem i joni eshte i te gjithe shqiptarve... Nese keni ndonje ide apo mendim per te permirsuar sitin mund ti dergoni duke Klikuar ketu
   
  Jo vetem kaq tashme ju mund te shikoni video klipet e muzikes shqiptare direkt ne portalin tone te transmetuar nga TV JEHONA.
   
   
  Regjistrohuni  tani qė tė shkruani mendimet dhe opinionet tuaja.
  Top posters
  Admin
   - Portalli Vote_lcap - Portalli Voting_bar - Portalli Vote_rcap 
  B.B.
   - Portalli Vote_lcap - Portalli Voting_bar - Portalli Vote_rcap 
  identifikimi
  Identifikimi:
  Fjalėkalimi:
  Mė Identifiko Automatikisht:
  :: Harrova fjalkalimin
  Tema Fundit
  » 6 Maji -njė festė e fshatit Babaj Bokes
   - Portalli Icon_minipostedSat May 03, 2008 3:46 pm nga B.B.

  » Shkollimi
   - Portalli Icon_minipostedThu Apr 24, 2008 11:37 am nga B.B.

  » Letra Historike
   - Portalli Icon_minipostedWed Mar 12, 2008 6:41 am nga Admin

  » Shumė tė nderuar dhe tė dashur bashkėkombas tė Preshevės, Bu
   - Portalli Icon_minipostedWed Mar 05, 2008 5:47 pm nga Admin

  » Radio e juaj personale ne internet
   - Portalli Icon_minipostedMon Jan 14, 2008 11:06 am nga Admin

  » Filmat e derguar me 31 dhjetore 2007.
   - Portalli Icon_minipostedSun Dec 30, 2007 10:51 pm nga Admin

  » Kendi i Njoftimeve
   - Portalli Icon_minipostedThu Nov 08, 2007 10:45 pm nga Admin

  » Per ty!
   - Portalli Icon_minipostedFri Nov 02, 2007 8:25 pm nga Admin

  » 3 sms-a falas ne Zvicer
   - Portalli Icon_minipostedThu Aug 16, 2007 10:07 am nga Admin

  » Sa e vėshtirė ėshtė Rinia e sotme pėr ta kuptuar?!
   - Portalli Icon_minipostedSun Aug 12, 2007 4:45 pm nga Admin

  Statistikat
  Forumi ka 87 anėtarė tė regjistruar
  Anėtari mė i ri albtrit1

  Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 20 artikuj v 17 temat
  Kush ėshtė nė linjė
  1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

  Asnjė

  Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 97 mė Mon Dec 06, 2010 2:46 pm
  September 2019
  MonTueWedThuFriSatSun
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30      
  CalendarCalendar
  Sondazh
  Kujt i dergoni me se shumti sms-a
   Familjes
   Te dashurit
   Te dashures
   Shokut
   Shoqes
   Mikut
   Mikeshes
   Askujt
  Shiko rezultatin
  Social bookmarking
  Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

  Bookmark and share the address of on your social bookmarking website