ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 3 sms-a falas ne Zvicer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

3 sms-a falas ne Zvicer Empty
MesazhTitulli: 3 sms-a falas ne Zvicer   3 sms-a falas ne Zvicer Icon_minipostedThu Aug 16, 2007 10:07 am

Nese keni deshire te dergoni SMS ne Zvicerr ateher mund te beni duke u lidhur ne linkun: Ketu mund te dergoni 3 sms-a falas duke e zgjedhur operatorin.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
 
3 sms-a falas ne Zvicer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Argetim dhe biseda te lira-
Kėrce tek: