ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 Kendi i Njoftimeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

Kendi i Njoftimeve Empty
MesazhTitulli: Kendi i Njoftimeve   Kendi i Njoftimeve Icon_minipostedThu Nov 08, 2007 10:45 pm

Rubrika "Kendi i Njoftimeve" ka per qellim prezantimin e djemve dhe vajzave qe kerkojne te njohin njeri.tjetrin, pershkrimin e vetes se tyre nga ana fizike, shpirterore , profesionin interesat dhe te pershkruajne me pak fjale se si do ta karakterizonin ata veten e tyre. Gjithashtu pershkruani dhe dicka rreth personit qe doni te njihni si: Moshen, profesionin, interesat, hobit , boten e brendshme apo te jashtme te tyre. Gjithashtu mos harroni E-mail adresen qe personi i interesuar per ty mund te kontaktoj.
Moderator: ModeratorsKendi i Njoftimeve London_dating_couple
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
 
Kendi i Njoftimeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Kendi i Njoftimeve-
Kėrce tek: