ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 Radio e juaj personale ne internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

Radio e juaj personale ne internet Empty
MesazhTitulli: Radio e juaj personale ne internet   Radio e juaj personale ne internet Icon_minipostedMon Jan 14, 2008 11:06 am

Ju pershendesim te gjitheve.

Sot ka shume radio ne internt, d.m.th radio qe transmetohet ne internet. Pse mos te keni edhe ju nje radio personale qe ti argetoni shoqerin dhe shqiptaret kudo qe gjinden. Neper shume forume dhe webfaqe nuk kam pasur rastin te lexoj apo te gjej nje tem se si mund te behet nje radio apo si duhet te konfigurohet dhe qfare programa duhet te kemi e radio te funksionoj. Neper forumet e komuniteteve te ndryshme japin shembuj dhe sqarime por te ne shqiptaret jo.

Ti ndajm njohurit tona se bashku.

Prs ndonje pergjigjje dhe metoda tjera perveq kesaj.

Lexoni ketu:http://rinia-babajbokes.albanianforum.net/Radio-h24.html

Nese ju keni arritur te konfiguroni radion sipas kesaj qe e lexuat, dergoni linkun e radios suaj keu. keshtu qe radios tende ti shtohen sa me shume degjues.

Une do ti postoj keto 2 radio qe kam arritur ti bej ketu:
http://ereniku.listen2myradio.com
http://jehona.listen2myradio.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
 
Radio e juaj personale ne internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Warez :: Programe-
Kėrce tek: