ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 6 Maji -njė festė e fshatit Babaj Bokes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
B.B.Numri i postimeve : 3
Registration date : 23/04/2008

6 Maji -njė festė e fshatit Babaj Bokes Empty
MesazhTitulli: 6 Maji -njė festė e fshatit Babaj Bokes   6 Maji -njė festė e fshatit Babaj Bokes Icon_minipostedSat May 03, 2008 3:46 pm

Pėr tė gjithė ata tė cilėt nuk e dinė se me 6 Maj ėshtė njė festė e fshatit ,le t`ju kujtojmė se mund tė marrin pjesė nė festėn e Tyrbe Pulaj qė organizohet ēdo vit me 6 Maj .

6 Maji -njė festė e fshatit Babaj Bokes Cimg1210
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
6 Maji -njė festė e fshatit Babaj Bokes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Argetim dhe biseda te lira-
Kėrce tek: