ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 Mergimi

Shko poshtė 

Sa her ne vit vizitoni vendlindjen?
1 herė
Mergimi Vote_lcap0%Mergimi Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2 herė
Mergimi Vote_lcap0%Mergimi Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3 herė
Mergimi Vote_lcap100%Mergimi Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Me shume
Mergimi Vote_lcap0%Mergimi Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

Mergimi Empty
MesazhTitulli: Mergimi   Mergimi Icon_minipostedSun Aug 12, 2007 8:19 am

Plaga e rėnd e gurbetit e pėrfshin edhe fshatin tonė. Bashkfshataret tanė qe jetojnė dhe punojnė jasht vendit janė me te pėrqendruar ne shtete te ndryshme te Evropes si ne: Austri-Itali-Gjermani-Zvicer-Belgjikė etj. Gjithashtu edhe ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes (New York dhe Bronx) etj.
Me gjithė mundin qe bėjn, largė familjeve largė shoqėris dhe gjithė farefisit, ndihmen dhe kontributin per vendlindjen nuk e kursyen asnjėherė. Pra sot fshati ka njė pamje tjetėr, ku u realizuan shumė projekte fal kontributit te gjithe fshatarve tonė.

Pėrgjigju ne sondash; Sa her ne vit vizotoni vendlindjen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
 
Mergimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Hallet e rinisė sė fshatit-
Kėrce tek: