ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 Shkollimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

Shkollimi Empty
MesazhTitulli: Shkollimi   Shkollimi Icon_minipostedSun Aug 12, 2007 8:21 am

Si shumė fshatra tjera edhe fshati ynė ka shkollen fillore, ku mėsimin e ndjekin mbi 200 nxėnės me me shume se 12 mėsimdhėnes. Shkollimi i mesem ėshtė bėr i domosdoshėm qe sot rrezulton me vijim masiv te shkollimit. Sot ka mbi 50 shkollarė e shkollare ne shkollat e mesme, ku vlen tė pėrmendet shkollimi i femrės. Gjithėashtu ka edhe student-e qe ndjekin studimet ne disa prej fakulteteve ne Kosovė dhe jasht.
Shkollimi Kombi_mbi_te_gjitha


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė Wed May 14, 2008 8:08 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
B.B.Numri i postimeve : 3
Registration date : 23/04/2008

Shkollimi Empty
MesazhTitulli: Re: Shkollimi   Shkollimi Icon_minipostedWed Apr 23, 2008 5:39 pm

Tung ,uroj qė ky portal tė avancohet edhe mė tej , pėr kėtė do tė mundohem edhe unė me disa informata .
Shkolla e fshatit emėrtohet kėshtu :

Sh.F. - M.U. " Fahri Hoxha "

Shkurtesat kanė ketė domethėnie :

Sh.F. - Shkolla Fillore - dhe pėrfshinė klasėt prej I deri nė V , dhe
M.U. - Mesme e Ulėt - me klasėt prej VI deri nė IX .

Drejtor i shkollės ėshtė : Qamil Hajdari

study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
B.B.Numri i postimeve : 3
Registration date : 23/04/2008

Shkollimi Empty
MesazhTitulli: Re: Shkollimi   Shkollimi Icon_minipostedThu Apr 24, 2008 11:37 am

Shkollimi Pict2811
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Shkollimi Empty
MesazhTitulli: Re: Shkollimi   Shkollimi Icon_miniposted

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkollimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Hallet e rinisė sė fshatit-
Kėrce tek: