ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 Sa e vėshtirė ėshtė Rinia e sotme pėr ta kuptuar?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

Sa e vėshtirė ėshtė Rinia e sotme pėr ta kuptuar?! Empty
MesazhTitulli: Sa e vėshtirė ėshtė Rinia e sotme pėr ta kuptuar?!   Sa e vėshtirė ėshtė Rinia e sotme pėr ta kuptuar?! Icon_minipostedSun Aug 12, 2007 4:45 pm

Sa e vėshtirė ėshtė t'i kuptosh te rinjtė e sotėm?! Dhe nėse po, pse kėshtu?!


Ku hasen me tepėr kėto veshtiresi?! E ka fajin sjellja e tyre, respekti apo mos-respekti, gjuha qe flasin, veprimet qe bėjnė, bashke-moshataret e tyre, veset e keqija, gjėrat e keqija qe janė verdalle shumė me tepėr sot sesa le tė themi 20 vjet me pare, a si?!

Faleminderit pėr mendimet tuaja dhe kėtu mund te ndani edhe vete historite apo eksperiencat tuaja. Kaloni Bukur. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
 
Sa e vėshtirė ėshtė Rinia e sotme pėr ta kuptuar?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Argetim dhe biseda te lira-
Kėrce tek: