ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 Video seksi me 17-vjeēaren pėr shantazh ndaj babait !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

Video seksi me 17-vjeēaren pėr shantazh ndaj babait ! Empty
MesazhTitulli: Video seksi me 17-vjeēaren pėr shantazh ndaj babait !   Video seksi me 17-vjeēaren pėr shantazh ndaj babait ! Icon_minipostedSun Aug 12, 2007 4:41 pm

KAVAJE / Tre djemtė do tė kėrkonin para nga vajza qė pamjet tė mos bėheshin publike.
Dėshton aventura e tė rinjve nga Kavaja qė tentuan tė filmonin vajzėn e njė emigranti, duke kryer marrėdhėnie seksuale me tė dashurin


Disa tė rinj nga Luzi i Madh nė Kavajė kanė ngritur rrengun duke menduar tė filmonin gjimnazisten dhe mė pas me pamjet t’i bėnin shantazh babait tė saj pėr t’i kėrkuar para. Plani i gjobėvėnies ka dėshtuar falė njė rastėsie fatkeqe pėr autorėt e rrengut. Arben Tafa, 20 vjeē, i dashuri i gjimnazistes ėshtė arrestuar me akuzėn e marrėdhėnieve seksuale me dhunė dhe shantazhit nė tentativė. Ai kishte lajmėruar tė njohurit e tij se tė shtunėn do tė dilte me tė dashurėn dhe ata duhej tė filmonin aktin seksual me qėllim qė mė pas babait tė vajzės, ish-emigrant nė Itali, t’i bėhej shantazh me pamjet me qėllim qė ai tė paguante qė imazhet tė mos bėheshin publike. I dashuri i vajzės, qė dyshohet se ka qenė ideatori i ngjarjes, banor i fshatit Luz i Madh ėshtė ndaluar nė polici bashkė me dy miq tė tij qė po filmonin aktin seksual. Atyre u ėshtė bllokuar edhe kamera amatore me tė cilėn po bėnin xhirimin.

“Me kasetėn do tė bėnim presion pėr tė marrė para”

KAVAJE - Gjatė dėshmive qė kanė dhėnė tre djemtė nė polici, ata kanė pranuar se mė parė kishin planifikuar tė filmonin ēiftin ndėrsa kryente marrėdhėnie seksuale. Madje pėr kėtė fakt, policia ka bllokuar edhe njė kamera qė iu ėshtė gjetur dy tė rinjve, shokė tė Arben Tafės. Ata vetė kanė pranuar qė pasi tė kishin regjistruar ēiftin duke bėrė dashuri do ta pėrdornin videon pėr shantazh ndaj babait tė vajzės. Tre djemtė kanė pranuar njė fakt tė tillė, ndėrsa kanė pohuar se kishin planifikuar situatėn prej disa ditėsh dhe prisnin ta realizonin qėllimin e tyre. Pasi kaseta tė ishte nė dorė tė tyre, ata mund ta pėrdornin atė si mjet presioni, pėr tė pėrfituar para nga babai i vajzės. Sipas tyre, ata nėpėrmjet pėrmbajtjes sė kasetės nuk kishin menduar saktėsisht se ēdo tė kishin bėrė, por burime tė policisė sė Kavajės kanė pohuar se njė nga mundėsitė ishte qė t’i bėnin presion vajzės ose babait. Me qėllim qė tė mos ia ēonin tė atit kasetėn, ata mund t’i kėrkonin vajzės para. Nė tė kundėrt, nėse ajo nuk do tė pranonte tė paguante, ata do t’i bėnin presion tė atit, duke i dėrguar kasetėn. Tashmė plani i pėrgatitur nga tre shokėt nga Luzi i Kavajės, jo vetėm qė ka dėshtuar, por Arben Tafa tashmė ėshtė i arrestuar nga policia e Kavajės pas dėshtimit tė rrengut ndaj tė dashurės sė tij.

G.Panorama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
 
Video seksi me 17-vjeēaren pėr shantazh ndaj babait !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Argetim dhe biseda te lira-
Kėrce tek: