ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  TV JEHONA  

Share
 

 Sms Falas

Shko poshtė 

Kujt i dergoni me se shumti sms-a
 Familjes
 Te dashurit
 Te dashures
 Shokut
 Shoqes
 Mikut
 Mikeshes
 Askujt
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Admin
Shkelqyeshem
Shkelqyeshem
Admin

Male
Numri i postimeve : 17
Vendbanimi : fsh. Babaj Bokes/Gjakove/Kosove
Registration date : 14/03/2007

Sms Falas Empty
MesazhTitulli: Sms Falas   Sms Falas Icon_minipostedSat Aug 11, 2007 7:00 pm

Dergimi i SMS mesazheve ėshtė bėre i lehte me CallWave's Free Text Messaging.
Per tu regjistruar ne kete servis ju duhet te keni nje Nr telefoni mobil, psh:(044XXXXXX-KOSOVE) ose Zvicerr ( 076 apo 079 mvaret nga operatoret)
Tek Fusha "Mobile Number" ( Nr i Mobilit) Duhet vendosur numrin tuaj P.sh +37744111222 ose per zvicerr +4179XXXXX, apo vendi ku jeton
Pastaj tek "Country" (Shteti) zakonisht vendoset automatikisht pasi qe ta keni vendosur NR. Per Kosove kerko Monaco +377
Pataj tek fusha "Choose PIN" Zgjedhni PIN-in 4 numra apo shkronja qe ju deshironi, dhe mos i harroni.Ne fund vendosni E-mailin tuaj te vertet dhe Submit.


Shiko shembulin:


Sms Falas Untitled


Kur Perfundon e gjith kjo procedur ne tel. tuaj vjen nje mesazh me VCode (Kodin e Verifikimit)
Vendosni VCode dhe perfundon procedura, tani e tutje mund te dergoni SMS-a Wink

Kalofshit nje dite te mbare

Pergaditur nga : Babaj-Bokes.com / Staff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rinia-babajbokes.albanianforum.net
 
Sms Falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TEMA TE NDRYSHME :: Argetim dhe biseda te lira-
Kėrce tek: